***ZACHĘCAMY DO ZOBACZENIA NOWEJ ZAKŁADKI W INFORMACJACH PODSTAWOWYCH PRZEDSZKOLA***- STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH

Hu, hu, ha – zima wcale nie jest zła !!!

Muchomorki zapoznały się z różnymi dyscyplinami sportów zimowych do których zaliczamy: saneczkarstwo, jazdę na nartach, hokej na lodzie, snowboard, czy łyżwiarstwo. Korzystając ze sprzyjających warunków atmosferycznych , dzieci odczuły radość , jaką niesie za sobą przejażdżka na prawdziwych sankach. Doskonaliły motorykę dużą, wykonując aniołki na śniegu, rzucając śnieżkami do celu. Wykonały pracę plastyczną w postaci bałwanka w wybranej dyscyplinie sportowej. Sport zimowy to także sławne osobistości jak- Justyna Kowalczyk, Piotr Żyła…czy … Adam Małysz. Ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci wzbudzają skoki narciarskie w wykonaniu Kamila Stocha.

Data dodania: 2021-02-19 12:05:41
Data edycji: 2021-02-19 12:19:20