***ZACHĘCAMY DO ZOBACZENIA NOWEJ ZAKŁADKI W INFORMACJACH PODSTAWOWYCH PRZEDSZKOLA***- STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH

PRZEKAZANIE ZEBRANEJ KARMY :)

PRZEKAZANIE ZEBRANEJ KARMY  :)

Smutne psy i koty, bo głodne i zmarznięte

Większość z nas zna „Kłopoty Burka z podwórka” Lucyny Krzemienieckiej, niestety problem głodnych, bez dachu na głową zwierząt jest wciąż aktualny. Bezdomne psy i koty żyją wśród nas. Największym problemem jest to, że niewielu ludzi  gotowych jest wyciągnąć pomocną dłoń w ich kierunku.  Zbliżająca się  zima stwarza ogromne zagrożenie. Wyrabianie wrażliwości, empatii, chęci niesienia pomocy należy rozpoczynać wśród dzieci. Doskonałą okazją jest akcja „ Zbiórki karmy dla zwierząt wolno żyjących” ogłoszona przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oddział w Węgrowie. W naszym przedszkolu znalazło się wielu rodziców, którzy wraz z dziećmi włączyli się do niej. W ciągu kilku dni pojemnik na  przysmaki dla czworonogów zapełnił się puszkami, suchą karmą.

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za życzliwe podejście i empatię jaką wykazaliście się.

Data dodania: 2020-12-17 09:24:22
Data edycji: 2020-12-17 09:27:16