„W KRAINIE WIECZNEGO ŚNIEGU”

18 LUTEGO w grupie Małych Artystów odbył się BAL KARNAWAŁOWY. Gdy rozległy się pierwsze rytmy wesołej muzyki z królewskimi honorami, na bal przybyły lodowe księżniczki, śnieżynki, bałwanki, pingwinki oraz wiele innych postaci z bajkowego świata, które chciały pobawić się w tajemniczej lodowej krainie. Wszystkie bajkowe postacie z wielką ochotą zatańczyły pierwszy lodowy taniec. Jak na prawdziwy bal przystało nie mogło zabraknąć niespodzianek. Małych Artystów odwiedził Bałwanek Olaf. Chociaż zabawa odbyła się w scenerii zimowej, to radosna atmosfera zabawy i gorące serduszka dzieci ogrzewały lodową krainę. Radosnej zabawie nie było końca. Był to bal nad bale, jak w prawdziwych bajkach, który pozwolił choć na jeden dzień urzeczywistnić dziecięce marzenia.

Data dodania: 2022-03-02 19:50:40
Data edycji: 2022-03-02 19:58:26