Ciekawe spotkanie z instruktorem tańca

25 października gościliśmy w naszym przedszkolu wykwalifikowanego choreografa i instruktora tańca Panią Katarzynę Zaliwską pracującą na co dzień w Węgrowskim Ośrodku Kultury w Węgrowie . Na spotkanie z naszym gościem dzieciaki czekały z niecierpliwością, a gdy już się rozpoczęło wszyscy z zainteresowaniem słuchali opowieści pani Kasi o swoich marzeniach zostania tancerką gdy była dzieckiem, o pierwszych krokach jakie stawiała na scenie, o ciężkiej pracy i wytrwałości, która to sprawiła ,że jej marzenie się spełniło. Prowadząca spotkanie opowiedziała dzieciom o tańcach ludowych . Dzieci miały okazję poznać stroje ludowe, a także przymierzyć jego elementy i w nich zatańczyć. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem naśladowały kroki pokazywane przez tancerkę. Wszyscy bawili się wspaniale, a dziecięca widownia była oczarowana przepięknymi sukniami. Całemu spotkaniu towarzyszyła atmosfera zachwytu, radości i zadowolenia. Dziękujemy Pani Kasi za interesujące warsztaty oraz wspaniały pokaz.

Data dodania: 2022-11-14 19:38:45
Data edycji: 2022-11-14 19:49:18