„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Dzień Dziecka to dzień świętowania wszystkich przedszkolaków. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W naszym przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Były tańce, zabawy z chustą, pyszny podwieczorek. Od samego rana w przedszkolu rozbrzmiewała wesoła, zachęcająca do wspólnej zabawy muzyka. Natomiast dzień wcześniej, 31 maja przedszkolaki korzystały z atrakcyjnych dmuchanych urządzeń, miały do dyspozycji dmuchany plac zabaw: wielkie zjeżdżalnie wyspę Skarbów oraz rodeo do skakania. „Dmuchańce” które rozstawiono w przedszkolnym ogrodzie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem przedszkolaków. Mali Artyści bawili się również biorąc udział w zabawach , konkursach i pląsach przy muzyce, była także przerwa na słodkie „co nieco.” Plenerowa impreza odbyła się dzięki wsparciu Rady Rodziców naszego przedszkola.

Data dodania: 2022-06-07 17:02:19
Data edycji: 2022-06-27 18:02:19