***ZACHĘCAMY DO ZOBACZENIA NOWEJ ZAKŁADKI W INFORMACJACH PODSTAWOWYCH PRZEDSZKOLA***- STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.
O święcie tej postaci nie zapomniały  dzieci z naszego przedszkola. Każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, szare, czerwone, żółte i różowe, a każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, każdy zaprezentował swojego pluszaka, a później wspólnie bawiliśmy się z misiami. Była degustacja miodu oraz na koniec powstały misie z plasteliny.
Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz przytulić się do nich na leżakowaniu. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w pamięci dzieci na długo.

Data dodania: 2022-11-27 17:35:58
Data edycji: 2022-11-27 17:38:57