***ZACHĘCAMY DO ZOBACZENIA NOWEJ ZAKŁADKI W INFORMACJACH PODSTAWOWYCH PRZEDSZKOLA***- STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH

„Jagódki” poznają świat oceanu ….

W minionym tygodniu „ Jagódki” przeniosły się w świat bezkresnego oceanu.

Obejrzały prezentację multimedialną, dzięki której  poznały zwierzęta żyjące w morzach i oceanach. Dowiedziały się co to jest rafa koralowa i gdzie możemy ją zobaczyć. Relaksowały się słuchając szumu fal. Przedstawiały świat przyrody morskiej za pomocą różnych środków i technik plastycznych. Odbyły się zajęcia z plastyki sensorycznej. Podczas których dzieci uwalniały swoją kreatywność twórczą, energię i naturalną ekspresję. Brudziły się poznając świat nowych faktur, zapachów i dźwięków.

Nie zabrakło również zabaw ruchowych przy muzyce, którym towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność.

Olga Dawidowska

Data dodania: 2021-06-17 08:32:18