Jasełka u górali

Tegoroczne jasełka w grupie Małych Artystów były wyjątkowe. Dzieciątko Jezus odwiedzili... owieczki, górale i góralki. Owieczki chodziły po zielonych łąkach, uczyły się dzwonić kolędę na dzwonkach. Uczyły się pilnie, a gdy przyszedł grudzień to tak zadzwoniły , że klękajcie ludzie. Górale śpiewali Dziecku najpiękniejsze kołysanki, o zielonym , ciepłym dniu… Kołysanki, usypianki z kroplą nocy na paluszku , w czarno złotej ciszy … Nie zabrakło również tańców na góralską nutę. Na zakończenie Mali Artyści wspólnie z zaproszonym gośćmi śpiewali o tym, że życzenia przy wigilijnym stole mają moc i ludziom naprawdę niewiele potrzeba, by innym uchylić nieba. Przedstawienie zostało zaprezentowane rodzicom, w piątkowe popołudnie 16 grudnia.

Data dodania: 2022-12-27 19:49:20
Data edycji: 2022-12-27 19:55:17