Mali Artyści w parku jurajskim

Luty jak każdy miesiąc w przedszkolu, jest pełen niespodzianek, a także okazji do zdobywania wiedzy o świecie. W grupie Małych Artystów w minionym tygodniu królowała tematyka związana z dinozaurami. Przedszkolaki udały się w podróż do prehistorycznych czasów, a mianowicie do parku jurajskiego. Każdego dnia pogłębiały wiedzę, chwaliły się znajomością wielu trudnych nazw dinozaurów, wykonywały prace plastyczne, oglądały edukacyjne filmy, poznały historię tych gadów , dowiedziały się kiedy żyły, czym się żywiły i jak wyglądały. Mali Artyści zamienili się w paleontologów ,za pomocą pędzli szukali dinozaurów w piasku kinetycznym. Brały udział w eksperymentach dzięki , którym mogły obserwować erupcję wulkanu. Chodziły po tajemniczych śladach, które doprowadziły je do lodowatych jaj dinozaura. Ten tydzień przeniósł nas w odległy, fascynujący i wciąż tajemniczy świat, który na długo zostanie w pamięci Małych Artystów.

Data dodania: 2022-03-09 19:12:13
Data edycji: 2022-03-09 19:15:52