MIKOŁAJKI !

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ - niezwykle wesoły i chętny do wspólnej zabawy i tańca. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki starannie przygotowały się do wizyty św. Mikołaja w przedszkolu. Narysowały list do Mikołaja prosząc go: „o małe co nieco…” Nauczyły się piosenek o Mikołaju oraz wykonały prace plastyczne specjalnie dla niego. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci małymi upominkami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Olga Dawidowska

Data dodania: 2022-12-18 19:29:28