NAJCIEKAWSZE MIEJSCA NA ŚWIECIE

W minionym tygodniu w ramach tematu o najciekawszych miejscach i zabytkach Polski i Europy Leśne Skrzaty zwiedzały najciekawsze zabytki w naszym mieście. Wiedzą gdzie znajduje się drukarnia ariańska i co to jest Dom Gdański. W towarzystwie historyka sztuki Romana Piątka zwiedzały muzeum w podziemiach kościoła Klasztoru, gdzie zdobyły wiadomości na temat historii naszego miasta. Leśne Skrzaty potrafią też wymienić zabytki Warszawy czy Krakowa, wiedzą też gdzie znajduje się wieża Eiffla.

W ubiegłym tygodniu przedszkolaki zagospodarowany też nową grządkę przeznaczoną do uprawy roślin. Bardzo dużą przyjemność sprawiło im sianie różnych nasion , teraz będą podlewać i pielęgnować grządkę aby wyrosły warzywa.

Data dodania: 2022-05-20 22:16:13
Data edycji: 2022-05-20 22:20:22