POZNAJEMY RÓŻNE ZAWODY

Od najmłodszych lat, w ramach treści związanych z doradztwem zawodowym, dzieci poznają różne zawody, wykonywane przez osoby dorosłe. Już w przedszkolu Maluszki wiedzą, że każda praca jest ważna, potrzebna, że każdy zawód należy szanować. Z ogromną ochotą, nasze przedszkolaki wzięły udział w spotkaniu z Panią listonosz oraz naszą Panią kucharką. Przybliżając zawód sprzedawcy-ekspedientki, udaliśmy się do pobliskiego sklepu Społem, gdzie nasze przedszkolaki poznały pracę sprzedawcy w sklepie spożywczym. Jagódki poznały również pracę bibliotekarza i odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Węgrowie.

Serdecznie dziękujemy  wszystkim za przekazanie dzieciom ciekawych i ważnych informacji na temat reprezentowanych zawodów oraz ich wartości w życiu społecznym.

Data dodania: 2023-01-29 20:57:39
Data edycji: 2023-01-29 21:07:15