***ZACHĘCAMY DO ZOBACZENIA NOWEJ ZAKŁADKI W INFORMACJACH PODSTAWOWYCH PRZEDSZKOLA***- STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH

Rodzice czytają dzieciom

Systematyczny kontakt dziecka z książką aktywizuje jego rozwój intelektualny i emocjonalny, budzi wrażliwość estetyczną, sprzyja rozwijaniu postaw twórczych oraz wyzwala ekspresję dziecięcą. Dlatego rozpoczęliśmy w naszej grupie akcję czytania książek w przedszkolu przez rodziców. Piękne i pouczające bajki czytali nam rodzice Aurelii, Ali, Sary, Oliwierka. Przedszkolaki słuchały bajek z zapartym tchem domagając się dalszych opowieści. Spotkanie dało wiele radości zarówno dzieciom jak i czytanym rodzicom. Bardzo dziękujemy za spędzony czas. W dzisiejszych czasach zdominowanych przez telewizję i komputery chwile poświęcone na wspólne czytanie książek w rodzinie pozwalają tworzyć atmosferę ciepła, wzajemnej bliskości, a dorosłym dodatkowo dostarczają momentów, kiedy można odpocząć od pośpiechu i codziennych spraw. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy kolejnych rodziców!

Olga Dawidowska

Data dodania: 2023-02-19 21:55:24