WALENTYNKI :)

W poniedziałek 14 lutego obchodziliśmy w naszej grupie Walentynki. W tym dniu dzieci ubrały się na czerwono, a dzień przepełniony był atrakcjami oraz pogadankami na temat znaczenia miłości i przyjaźni w naszym życiu. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z Walentynkami, m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, kodowały. Poznały także tradycje walentynkowe, dowiedziały się jak ważne jest okazywanie uczuć przyjaźni i sympatii. Wyklejały, rysowały i kolorowały serduszka, wykonywały laurki, aby następnie wręczyć je jako walentynkę swoim najbliższym. Nie zabrakło również wspólnych tańców przy dźwiękach najpiękniejszych miłosnych piosenek. Dzień upłynął nam wszystkim w bardzo miłej atmosferze!

Data dodania: 2022-02-22 19:09:55
Data edycji: 2022-02-22 19:12:02