WYCIECZKA DO BOMBKOLANDII

15 listopada Mali Artyści udali się na wycieczkę autokarową do Bombkolandii. Fabryka bombek znajduje się w miejscowości Głęboczyca, niedaleko Dobrego. Podczas wycieczki dzieci poznały historię bombek oraz własnoręcznie mogły je ozdobić. Wspaniałą atrakcją był pokaz wydmuchiwania bombek ze szkła. Nie zabrakło również wizyty w gabinecie Świętego Mikołaja, gdzie przedszkolaki opowiadały o tradycjach i zwyczajach Bożonarodzeniowych w swoich domach. Każde dziecko miało możliwość „anulować swoje małe grzeszki”. W specjalnym pomieszczeniu rysowały na kartkach złe uczynki, które popełniły w ciągu ostatniego roku, po czym wkładały je do niszczarki i wymazywały, aby w noc Wigilijną pod ich choinkami pojawiły się prezenty. Każdy uczestnik wycieczki dostał pięknie zapakowane bombki, które wcześniej malował , aby pięknie prezentowały się na choinkach.

Data dodania: 2022-11-21 17:53:18
Data edycji: 2022-11-21 18:01:50